Asansör Kuyu Çelikleri

ASANSÖR ÇELİKLERİ

Şehir hayatında binaların katları yükseldikçe, gerek şantiyelerde gerekse inşaat sonrası binalarda kullanılan asansörlerin önemi günden güne artmıştır. Özellikle şantiye sahalarında, malzeme taşınmasında da kullanılan asansörlerin uzun süreli kullanıma uygun olması, tüm güvenlik sertifikalarına uygun biçimde yapılması büyük önem kazanmıştır. Böylece Asansör çelik konstrüksiyon işlerinde güven ve tecrübe öne çıkmaktadır.

ASANSÖRLERDE GÜVENLİK

Bugo Asansör tarafından, asansörlerin güvenliğinde ve kullanışlılığında önemli bir role sahip olan asansör çelikleri, tüm ihtiyaçlarınıza cevap verecek şekilde tasarlanmaktadır. Günümüzde adında ‘çelik’ ibaresi bulunan pek çok ürün ne yazık ki maliyetleri düşürecek şekilde yapıldığı için beklenen dayanıklılığı gösterememekte ve vaat edilen kullanım ömründen çok daha kısa sürede kullanılamaz hale gelmektedir.

Bugo Asansör, üretim ve montajını yaptığı her üründe olduğu gibi asansör çelikleri, asansör çelik işlerinde de gözünüzü arkada bırakmayacak çözümlerle her zaman yanınızdadır. Asansörlerde taşınan personel ve malzemenin güvenliğinin ne derece önemli olduğunun farkında olarak, alanında tecrübeli mühendislerimiz ve teknik ekibimiz ile asansör çelikleri, asansör çelik işleri konusunda da rol model olacak üretim ve hizmetlerle yanınızdayız.

TEKNİK PROJELENDİRME, TECRÜBELİ ÜRETİM

Bir asansörün elektronik aksamları kadar, çelikten yapılan iskeletinin de işlevselliği üzerinde önemi büyüktür. Elektronik aksamlar ne kadar iyi olursa olsun, asansörün taşıyıcı iskeleti gereken dayanıklılıkta malzemeden yapılmaması durumunda hiçbir anlamı kalmayacak, yaptıran kişi için zamanında önce bakım ve yenileme masrafları anlamına gelecektir. Ayrıca, iş sağlığı güvenliği standartlarına uygun yapılmayan asansörler, zaman içerisinde beklenmedik kazalara da davetiye çıkarabilmektedir. Bu gibi üzücü olaylarla karşılaşmamak adına, Bugo Asansör güvencesiyle üretilen ve montajı yapılan asansör çelikleri tercih edilmelidir. Asansör gibi büyük bir kısmı asansör çelik konstrüksiyon imalatından oluşan yapıların güvenliğinde, asansör çeliklerinin yanı sıra asansör taşıyıcı kancalarıasansör kuyusu, gibi parçalar da önem arz etmektedir.

Birden fazla asansör kabini içeren uygulamalarda, isteğe göre kabinler arası seperatör imalatı ve montajı da yine Bugo Asansör tarafından yapılabilmektedir. Çelik konstrüksiyon şeklinde taşıyıcı karkas imalatı ve montajı da yine asansör çelikleri, asansör çelik işleri kapsamında sunduğumuz hizmetler arasındadır.

Scroll to Top